درباره ما

ما انسانها زندگی را با ترس از عدم امنیت،جنگ و کشتار،حوادث غیر مترقبه و ... می گذرانیم و این امور در صدر اخبار رسانه هایمان قرار دارد. اما غافل از آنیم که بیماری های ناشی از غذای ناسالم کیفیت سبک زندگی ما را بدون کمترین هیاهو و تبلیغ سوء رسانه ای تحت الشعاع خود قرار داده است .

دانش ناکافی و غیر صحیح ما در مورد نوع غذای مصرفی منتهی به تشدید عاملی خطرناک گردیده که بدون توجه جدی به آن وسیع تر از جنگهای مرگبار جهان معاصر از جامعه انسانی،انسان می گیرد. جامعه ای که از دو بخش عمده تشکیل گردیده: قسمتی که دچار سوءتغذیه اند و قسمتی که دچار تغذیه سوءاند! و غافل از این نکته حیاتی که برای زندگی به دنیا آمده اند و قبل از آن باید زنده بمانند و مهمترین عامل در کیفیت زنده بودن آنان غذایی است که باید سلامت جسم و در نتیجه آرامش روح آنان را تامین نماید.

فروافتادن انسانها در زندگی صنعتی و اندیشه تولید انبوه برای جمعیت رو به تزاید این سیاره مسکون آنان را مجبور به جابجایی غذاهای تازه و محلی با غذاهای انباشته از افزودنی و مواد نگهدارنده و بعضا ترکیبات کاملا غیر طبیعی و ناسازگار با ساختار ارگانیک جسم انسان نموده است.تعجیل انسانها نیز در این دنیای مدرن و کم حوصله مزید بر علت شده و به جابجایی غذای آهسته و ساده (Slow Food) با غذای سریع و پیچیده (Fast Food) منتهی گردیده . از سوی دیگر تنوع ذايقه ها و میل طبیعی انسان به خوشمزگی منجر به عامل دیگری در دست بردن به ساختار طبیعی غذایی با صرف نظر کردن از کارکرد اصلی آن شده است. در واقع سلامت غذایی ما امروز در دست خانواده،نظام آموزشی و اجتماعی است که هیچ اندیشه ای برای آن ننموده اند و در این انفعال محض ما و فرزندانمان قربانیان این سبک زندگی مدرن گردیده ایم. اجتماع بشری امروز باید مطمئن باشد که اگر در اثر اتفاقات غیرمترقبه،جنگهای خونبار،سوانح رانندگی و ... زندگی خود را زودتر از موعد به پایان نرساند با تغذیه ناسالم زندگی سالم و کامل از او سلب خواهد شد. ما حتی ارزش ها و فواید سالم ترین و با ارزش ترین مواد غذایی مان را نیز با انباشتن افزودنی های غیر طبیعی بی اثر می نماییم. ما با دست بردن در ساختار طبیعی مواد غذایی ابتدا به ناسالمی و سپس با ارتقاء طعم به مصرف بی رویه آن دامن می زنیم. در واقع ما با نمایش کامل سبک زندگی مدرن در کمال آرامش خطر را در حلق خود و فرزندانمان می نهیم حتی سالمترین محصولات ما هم از دست این ناسالمی ها جان به سلامت در نبرده اند. جامعه انسانی باید این حلقه طلایی را آویزه گوش خود نماید که کیفیت سبک زندگی،طول عمر،سلامتی،هوش،شادابی و بسیاری از امور مهم زندگی اش ارتباط کامل و مستقیم با سلامت غذایی اش دارد واقعیت امر آن است که جامعه سالم حاصل عقل سالم و عقل سالم حاصل بدن سالم و بدن سالم حاصل تغذیه سالم است و طبعا اهمیت تغذیه با مواد غذایی طبیعی، با توجه به  تاثیر شگرفی که در تمام شيونات جامعه انسانی دارد، امری بدیهی و حیاتی است.

تدقیق و تعمق در مورد این چالشها و تصویر چشم انداز بهره مندی از غذای سالم در آینده پیش رو  منجر به تعریف ماموریت سازمانیی در حد بضاعت این مجموعه گردید که تولد آقای طبیعی (Mr.Natural) حاصل آن بوده است .  

آقای طبیعی مجموعه ای است کشت وصنعت واقع در 50 کیلومتری شهر گلپایگان و 20 کیلومتری شهر خوانسار که به عنوان یکی از پیشتازان عرصه تولید نوین در حوزه محصولات کشاورزی فعالیت خود را مبتنی بر سازگاری با قواعد طبیعت و تولید نهاده های دامی بر اساس الزامات واستاندارد های ارگانیگ بنا نهاده است. و در طول سالیان متمادی فعالیت، با بهره گیری از دانش مهندسین کشاورزی و متخصصین امر تولید، بعنوان تولید کننده نمونه محصولات کشاورزی جوایز متعددی را  در سطح استان و کشور از  آن خود نموده است.چرخه فعالیت آقای طبیعی پس از تثبیت کیفیت در تولید محصولات زراعی و نهاده های دامی وارد فاز بعدی خود یعنی استفاده و بهره برداری از این محصولات گردید؛ به همین منظور واحد دامی این کشت و صنعت تاسیس و شروع به فعالیت نمود و در نهایت احداث مجموعه فرآوری و تولید محصولات لبنی بر پایه فرآیندهای ارگانیک در دستور کار قرار گرفت و پس از راه اندازی با رعایت الزامات و استانداردهای لازم، موفق به اخذ گواهینامه فرآوری محصولات لبنی از  شرکت گواه سبز (شرکت تخصصی در ارائه گواهی تولید ارگانیک، مورد تایید مرکز ملی تایید صلاحیت ایران)گردید.